Hea teada

 • Kellele usaldada ettevõtte raamatupidamisteenus?

  Kui oled otsustanud, et firmasse oma raamatupidaja palkamine ei tasu ära, ent ise ka seda tööd enda peale ei taha võtta, siis on parimaks valikuks raamatupidamisteenuse osutamisele spetsialiseerunud firma. Aga mille järgi valik teha?

  Loe edasi28. juuli 2015

 • Mida teha kui aastaaruande koostamine on jäänud viimasele hetkele?

  Iga aasta tegelevad tuhanded firmad aastaaruannete koostamisega. See ei tule küll kunagi üllatusena, kuid paljud raamatupidajad pole selleks sageli valmis. Kuigi kõik mäletavad, et lähenemas on tähtis aastaaruanne, leidub nii mõnelgi raamatupidajal hulganisti muid…

  Loe edasi17. juuni 2015

 • Miks on vajalik aastaaruande esitamine?

  Miks on mittekommertslikul ettevõttel kohustuslik aastaaruande esitamine, kui saab piirduda ka perioodiliste ajakirjade, raamatute, sedelite ja koduleheküljega? Tegelikult on kõik eelnimetatud infovahendid olulised üldises kommunikatsioonis ning mängivad erinevaid rolle. Need on vajalikud selleks, et…

  Loe edasi16. juuni 2015

 • Kellele usaldada raamatupidamine?

  Eestis raamatupidamisteenustega seotud pakkumiste turg on suhteliselt avar ja küllaldane. Selleks tuleb vaid avada internet, sest meie ettevõte pole kindlasti ainuke koht, kus on võimalik saada head raamatupidamisega seotud teenindust. Tegime lühikokkuvõtte erinevatest võimalustest,…

  Loe edasi16. juuni 2015

 • Mida kirjutada osaühingu majandusaasta tegevusaruandesse?

  Aruanne on dokument, mille põhjal kujundatakse arvamus ettevõtte konkurentsivõime, uuendusmeelsuse, vastutustunde jms kohta. Aastaaruannet koostades tasubki mõelda, millistele küsimustele selle lugejad vastuseid võivad otsida, ning panna kirja kõik see, mis teie firma arengut soodsas valguses laseb paista.

  Loe edasi13. mai 2015

 • Mis on raamatupidaja ja pearaamatupidaja erinevus?

  Milliseid erinevaid ameteid võib eristada raamatupidajate valdkonnas, mis on raamatupidaja peamine roll ettevõttes ning milles seisneb pearaamatupidaja teenus? Loe lähemalt!

  Loe edasi23. aprill 2015

 • Raamatupidamise teenused – kuidas valida koostööpartnerit?

  Raamatupidamine on spetsiifilist kutseoskust nõudev töö, mis kuulub iga ettevõtte igapäeva juurde. Selleks, et ettevõte saaks keskenduda oma põhitööle, muretsemata raamatupidamise pärast, on lahendus palgata raamatupidaja või raamatupidamisfirma. Mis silmas pidada raamatupidamise teenuste valikul?

  Loe edasi23. aprill 2015

 • Millega tegeleb igapäevaselt raamatupidaja?

  Raamatupidaja põhilised tööülesanded on seotud igapäevase raamatupidamise tööga, sh maksudeklaratsioonide täitmisega, statistiliste aruannete koostamisega jne.

  Loe edasi23. aprill 2015

 • Kuidas toimub palgaarvestus?

  Palgaarvestus on eri osapoolte - töötaja, tööandja ning riigi - soovide ja nõudmiste puutepunkt. Mida palgaarvestuse juures silmas pidada?

  Loe edasi20. aprill 2015

 • Puhkuste arvestusest ja puhkusetasu hüvitamisest

  Kuidas arvutatakse puhkusetasu ning millistel juhtudel hüvitatakse tööandjale töötajale makstud puhkusetasu riigieelarvest.

  Loe edasi20. aprill 2015

Võta meiega ühendust

Detailsema päringu saad meile saata siit.

Või helista kohe +372 660 6802

Sisestage turvakood captcha: